Home App Game Contact DMCA Report Submit Your App
1000Kitap 2.6.23 Apk Ad Free latest | Download Android

1000Kitap 2.6.23 Apk Ad Free latest

event_note04 Jul 2019

1000Kitap 2.6.23 Apk MOD Ad Free latest is a Books & Reference Android app

Download last version 1000Kitap Apk Ad Free For Android with direct link

1000Kitap is a Books & Reference android app made by 1000Kitap that you can install on your android devices an enjoy !

Kitap üzerine kurulu bir sosyal ağ olan 1000Kitap 2012’de kuruldu. 1000Kitap üzerinden okuduğunuz kitaplara dair alıntılar, incelemeler yapabilirsiniz. Kitaplara 10 üzerinden bir puan verip, kitaplarla ilgili okuma durumunuzu da girebilirsiniz. Bu sayede kişisel arşivinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca her kitap ve yazarın altında bulunan istatistikler, alıntılar ve yorumlar aracılığıyla kitapları ve yazarları de inceleyebilirsiniz.

1000Kitap’ın içerisinde 10’larca özellik bulunmaktadır. Söz gelimi yazarları takibe alarak onlar hakkındaki haberleri ve yazarların alıntılarını da akışınızda görebilirsiniz.

Projenin temel amacı her insanın 1000 Kitap okuması. Örneğin popüler bir fotoğraf paylaşma uygulaması olan İnstagram’da nasılki gezdiği bir yerin fotoğrafını paylaşan biri, sizde gezme isteği uyandırıyorsa 1000Kitap’ta da takip ettiğiniz insanların okuduğunu gördükçe daha çok okuyasınız gelir.

1000Kitap’ın bütün özelliklerine erişebilmek için 1000kitap.com’a girebilirsiniz. Zaman geçtikçe uygulamayı geliştirmeye devam edeceğiz. Bu nedenle sizden gelecek olan geri bildirimler bizim için çok önemli.

Uygulamanın 1k kullanımınızı kolaylaştırmasını dileriz.
İyi okumalar. 🙂

NOT: 1000Kitap üzerinden kitap okuyamıyorsunuz. Okuduklarınızı, okumak istediklerinizi işaretleyebiliyorsunuz. Okuduklarınızdan alıntılar ve incelemeler paylaşabiliyorsunuz. 1000Kitap bir sanal kütüphane ve sosyal ağdır. Kitapların Instagramı, IMDB’nin kitaplar için olanı gibi düşünebilirsiniz.

Book 1000Kitap installed on a social network was founded in 2012. Excerpts from the book that you read through 1000Kitap, investigations can. giving a score out of 10 books, you can enter the circumstances regarding the books you read. This allows you to create your personal library. In addition, each under the author’s books and found statistics, you can browse through the books and authors and excerpts from reviews.

10’larca property is located in the 1000Kitap. For example, they can see us taking follow authors and writers also quote on your stream.

1000 Books to read every human basic objective of the project. For example, someone who shares a photo of a place where toured how Instagram, a popular photo-sharing application that, if you ride on that arouses the desire of the people you follow in 1000Kitap read more read here it sees revenue.

1000Kitap 1000kitap.com can enter to gain access to all features. As time goes on, we will continue to develop the application. Therefore, the feedback from you is very important to us.

We wish you a 1k facilitate use of the application.
Good reading. 🙂

NOTE: You can not read books through 1000Kitap. What you read, you can mark the ones you want to read. Read excerpts of what you can share and investigations. 1000Kitap is a virtual library and social networking. Books of my Instagram, which as you might think ımdb’n for the book.

1000Kitap Apk

1000Kitap Apk

1000Kitap Apk

1000Kitap Apk

Whats New:

-Bildirimler: Bildirimleri direkt telefonunuza alabileceksiniz.
-Alıntı taslaklar: Alıntıları yayınlamadan önce taslaklara kaydedebileceksiniz.
-Ne Okusam?: Tamamen önce okuduklarınıza, puanlamalarınıza ve beğenilerinize göre size özel kitap önerileri.
-Dergiler ve çevirmenler: Artık tıpkı yazar ve kitaplar gibi dergi ve çevirmenler bölümümüz de var.
-Farklı baskılar: Okuduğunuz kitapların farklı baskılarını da profilinize ekleyebileceksiniz.

Google Play
Download Now
Download Now